Hakkımızda

Yenilenebilir enerji Dünyada olduğu gibi Türkiyede de en önemli temiz ve ucuz enerji kaynaklarından biri olma yönünde hızla ilerliyor. Bunların başında Güneş ve Rüzgar enerjisi Türkiye için en vazgeçilmezleridir. 2006 yılında kurulan AKILLI ADIM İştiraki olan AKILLI ENERJİ bu iki yenilenebilir enerji alanında söz sahibi olmak için yola çıkmıştır. Yenilikçi,farkındalıklı ve uzman ekipleriyle hızla ilerleme kaydetmiş , bunu da yerli Rüzgar Türbinleri üretici olarak taçlandırmıştır. 100KW’ye kadar her türlü türbini %100 yerli olarak üretebilmekteyiz. Hedefimiz Güneş panellerinde de dışarıya “0” bağımlı ürünler çıkarmaktır.

Ayrıca modern,akılcı ve ihtiyaca binayen birçok çevre enerji ürünlerini üretmiş , üretmeye de devam ediyoruz. Bunların başında parklarda ve plaj şemsiyelerinde kullanılabilen SUN (SOLAR USB ŞARJ NOKTALARI),Hibrit sokak lambaları ve solar akü sistemleri gelmektedir.

AKILLI ENERJİ olarak hem lisanslı hem lisanssız güneş ve rüzgar enerji sistemlerinin kurulumunu yapabilmekteyiz . Ayrıca proje danışmanlık hizmetleri ve yurtdışı kaynaklı fon sağlamak suretiyle yüksek maliyetli kurulumlarda nakit sorununu çözüme kavuşturabilmekteyiz. Türkiye de yeterince ilgi görmeyen bu enerji kaynaklarının ülkemizdeki kullanımını artırarak milli hasılamızada katkıda bulunmak en büyük ilkemizdir. Önceliğimiz milli hedefimizdir...